פיתוח אפליקציה בכרמיאל

בניית אפליקציות לבתי עסק בעיר כרמיאל וכל המידע ההכרחי

פיתוח אפליקציה לתאגידים מכל סוג באיזור כרמיאל

יצירת אפליקציות לתאגידים מכל גודל: עולם הצרכנות וההרגלים הנלוויים לכך זה לא ייחודי למאה העשרים ואחת, ועם זאת, המרשתת שנכנסה לחיינו לא מזמן שעזרה לכל הפיכת עולמנו לכפר הגלובלי שהוא היום, ודחפה את בני האדם לרמת החיים המתקדמת שלהם כיום. בלי ספק הרחיבה את הצרכנות המאסיבית אל גדלים מדהימים. יותר ויותר אנשים בכדור הארץ קונים עוד ועוד דברים ועזרה על-פי הצרכים שלהם, וכל הדברים הכי ספציפיים שהם רוצים, ברמות הכי אינדבידואליות. כמובן, שהתגובה של עולם הסחר בחיים לא תאחר להגיע – עוד ועוד בעלי עסקים הגיעו למסקנה שנכון לבנות אפליקציה לעסקיהם. נותני שירות הגיעו למסקנות שלהם וקולטים רווח אשר בהזמנת אפליקציות על-מנת לספק נוחות ללקוח הקיים ו/או הפוטנציאלי. אבל, האם מדובר במעשה חכם?

בטקסט שלפניכם ניתן מענה לאשר כולם צריכים לדעת: מה נדרש בשביל בניית אפליקציות לעסק וכיצד יישומון באנדרואיד או באייפון יש בו לסייע להצלחת הארגון שלך? איפשור ללקוח הקיים ו/או הפוטנציאלי יכולת תקשורתית מתקדמת מול הנהלת העסק עם הזמן נהייה עניין קריטי. כאשר "המוצר" והצוות נגיש מהטלפון של צורך המוצר ובעת שיש דו-שיח בצורת הודעות SMS ועדכונים שוטפים, נרקמת תחושת ביטחון והוא יצטייר באור זרקורים (מהסוג הטוב כמובן) אל מול עסקים המתחרים לו.

אם לקליינט קליל לתקשר, ככה גם יהיה רחב יותר סטטוס התנועה הכספית של העסק. יישומים יש בהם להגדיל את כמות ותכיפות התשלומים בכך שביצוע ההזמנה נהיה קל כ"כ, לחזק את קביעות ההתקשרות עם הקליינט ולהקים מערכת יחסים קרובה, אפשר גם על הדרך להעניק סיוע למשתמש שישתמש היטב בתכונות ובאופציות של ה מוצרים והשירותים שיש בשירות שמוצע דרך פרסום ידע חשוב על-גבי מכשיר האנדרואיד או האייפון.

במילים אחרות, בית-עסק עם אפליקציה שימושית ותקינה זה מצוין, אך זה עניין שולי. הצעתנו היא לאבחן את רצונותיו של בעל החברה יחד עם המפתח של היישומון על-מנת שנהיה 100% בטוחים שהיישומון יתאים ללקוח וייתן לחברה את היתרונות שהיא זקוקה להן על-מנת להתעלות על המתחרים.

על איזה נושאים ראוי לתת מחשבה בבניית אפליקציה?

מה שהכי חשוב זה התבייתות על פתרון בעיה שקשורה לעסק. אפליקציות שביכולתן לפתור בעיות כגון לתת אפשרות ללקוח לעשות יותר פעולות בזמן מועט יותר, לבצע שימוש יעיל ונכון בזמן, להכווין לשימוש נבון במשאבים ולהציג תדמית אמינה וחזקה לעיני משתמשים קיימים ופוטנציאליים כמובן יד ביד עם שירות לקוחות יעיל, גישות כדוגמת אלה מוכיחות עצמן כהשקעה נבונה בטווח הרחוק. החברה או התאגיד צריכים לדעת בדיוק מה צריך לעשות היישומון, וזאת על סמך הניסיון והמקצוענות, וכל עסק ,בתקווה, יודע מה הם הצרכים של הלקוחות בסקטור המדובר. להשגת התוצאות הכי נכונה, חשוב מאוד לתור אחר מתכנת אפליקציות עם הוכחות של הצלחותיו בשטח, שמסוגל להקשיב היטב ולהבין את אשר רוצה (וצריך!) בעל עסק. צוות החברה שעתיד לפתח עבורכם את האפליקציה מטרתם להקשות עליכם (מלשון קושיה) כיצד הינכם מריצים את עסק כיום. צוות החברה שעניינה להקים את האפליקציה צריכים להציג לחברה שאלות שנוגעות למטרותיה, והשאלות האלו בין היתר יכולות לתת לכם מושגים לגבי עד כמה אותם מפתחים מבינים בעניינים הרציניים ביותר שיש בחברה או בעסק. במצב בו ניתן, נכון לבוא בבקשה למתכנתים לחשוף בפניכם מבנה ראשוני של היישומון ואיך הוא עתיד להיראות.

באיזו דרך מובטח לאדם שהאפליקציה שלו לא יתמסמס בתוך שלל היישומים שיוצאים בכל יום?

1 הוא פשוט מאוד: שהיישומון מוכרח להיות רלוונטית עבור הלקוחות. הגישה הנכונה לתת גושפנקא שהאפליקציה לא תלך לאיבוד בים היישומים שיוצאים בכל יום היא לבדוק האם הוא מספק טוב' מהותי לציבור על בסיס לכל הפחות שבועי, וזה גם המינימום שבמינימום. אם הקונה מרגיש שהיישומון הזה הוא לא פחות מככלי אהוב עליו, הסירו דאגה מלבכם – הוא ישוב להיעזר בו.

מה התעריף עבור לרכוש אפליקציה בשביל חברה קטנה בכרמיאל והסביבה?

תשובה מורכבת לסוגייה מסובכת. עלויות הפיתוח משתנות ומה שמשפיע מאוד על המחירים זה סוג ואופי האפליקציה. השקה אישית של יישומון לא בעייתי כל-כך אצל עסק רציני יתומחר פלוס מינוס באיזור 10 אלף ₪ עד 19 אלף ₪. יישומים שהם אשר אינם פשוטים כ"כ לעומת זאת יעלו הרבה יותר. מפתחים בתאגיד עם שנים בתחום צריך לספק לך מיצג של עלויות פיתוח ומחיר סופי לאחר דיון קצר יחסית. תעריף תכנות והשקת היישומון לארגון שלכם אמור לשקף היטב את זה שהוא כן מוצא מענה בשביל קושי מהותי בחברה.

לפתח אפליקציה שמיועדת למערכות הפעלה שונות ידרוש מבעל חברה לשלם מחירים גבוהים יותר?

בלי ללכת סחור-סחור: אכן, בדר"כ. במקרה שיש לכם צורך אמיתי שהאפליקציה תפעל על מערכות הפעלה שונות, כגון iOS ואנדרואיד, ייתכן מאוד שהמעשה החכם יהיה לבקש יישומון WEB ולא נטיב. השיטה הנ"ל היא הדרך הפשוטה ביותר כדי שהיישומון יעבוד במחשב, בסמארטפון, ואפילו במכשירי טאבלט; זה במקרה והיישומון תוכנת ועוצב ברמה גבוהה, כאמור. אתם מוזמנים ללמוד מידע בנושא השוני שישנו במכשירים השונים בקישורים הבאים:

מה בדיוק הרווח נטו, בערך בפיתוח יישומון בשביל חברה קטנה?

לא פשוט לתת מענה לשאלה כזו בצורה חד משמעית, הדברים תלויים במה עושה היישומון ועד כמה מורכבת הפונקציה הזאת. במקרה שעלויות הפיתוח של היישומון שבים אל המשקיע בתריסר החודשים הראשונים מאריך ההשקה, זה צעד שאתם בהחלט רוצים לעשות עבור העסק שלכם. זה גם די קל לברר את היכולות של היישומון, לדוגמה אם הוא ממזער את מספר השניות הנצרכות לקנות משהו ב-15%, ואף לצמצם בזבוז אמצעים ב-14 אחוזים בתור דוגמה, וניתן לקחת את ההיגיון הרווחי הזה לעוד נקודות תורפה ולבחון האם ההשקעה כדאית. כשנחשב את הרווח העתידי, חשוב מאוד לבדוק גם את הפעולות השוטפות שמהוות את תשלומים ואף חובות מצדה של החברה, בצורה הן ישירה והן עקיפה, שעתיד היישומון בעיר כרמיאל לגמד.

כאשר הגענו אל ההשקה של היישומון, כיצד ראוי למזמין היישומון להוציא אותה לאוויר העולם ולקונים נוכחיים ועתידיים?

האופן הכי נכון לקידום יישומים זה על-ידי עמוד ברשת. אם הדיון הוא על יישומון מסוג נייטיב, אותו אתם יכולים להתקין במכשיר הסלולרי בקטלוג היישומים הבלעדי (App Store הוא דוגמה קלאסית), מומלץ לשים תחת זכוכית מגדלת בזעיר אנפין את המילים בהן נשתמש לפי הפופולריות שלהן במנועי חיפוש בטרם היישומון יושק לחנות. גם כן, נוכל להכריז על השקת היישומון דרך רשימת דיוור, ולקבל עזרה מאלו שאחראים על המכירות בחברה. תוך התחשבות בסגנון היישומון חכם יהיה לשקול צילומים ועריכה של סרטונים רלוונטיים ולפרסמם באתר החברה שלכם, בדף הפייסבוק שלכם, או ביוטיוב.

מתי חובה פחות או יותר בכרמיאל והסביבה לרענן את היישומון שרכשו?

בדומה לדברים לעיל, נעניק תשובה חדה ועניינית רק אחרי הבנה של תכלית היישומון הרלוונטי. במידה ואספקת מידע עדכני זה תכליתו הראשית של היישומון, הוא יאלץ לעבור שינויים ועדכונים קבועים, כי אם לא כך, אין טעם לעבוד קשה בשביל ייצור יישומון מהסוג הזה. יישומים עם מטרות אחרות כדאי לערוך חידוש בערך אחת לשנה. במטרה להתעדכן ולהיטמע היטב בהשינויים של הטלפונים, מערכות ההפעלה והחומרה שלהם, , למשל אייפון, אנדרואיד או אפילו אחרות,

האם אפליקציה מומלץ לכל תאגיד?

אם החברה לא מצליחה לשים פוקוס על קושי בחברה שהאפליקציה מכוונת לפתור עבורו, הכרחילוותר לגמרי על יישומון. ואע"פ כן, ישיבה עם מפתחים של יישומים, זו אחת הדרכים למצוא אתגר במוצר שלא ראינו קודם.

עניינים שיש להנהלת החברה להגות בהם לפני שמגיעים אל בניית יישומון

בעידן של היום, יש אופציות ברשת ואיתן ניתן לשפר משמעותית תכונות שיש לחברה. הזמנות היא דוגמא מעניינת: לחברות הפצה מזעריות יש אופציה בדר"כ של להזמין בתוך האתר ששייך להם שיותר מדי פעמים לא פועלות כלל בנייד עם דפדפן ברירת-המחדל שלו. זו דוגמה למתי נסתייע בהיישומון לנייד – להנגיש את היכולת לבצע רכישה זה בדיוק מה שייצור את הפער בין ארגונים. דרך-אגב זה ההסבר לכמות אדירה של קונים ב-Amazon. האתר הפופולרי שינה את השיחה של המשתמש איתו לדבר קליל ופשוט נורא. ל"אמאזון" זה עושה את העבודה? אז זה מתאים גם לכם. עיצוב, פיתוח והשקה של יישומון ליזמים בכרמיאל – לשיחה עם מקצוענים, קביעת מפגש והצעות גמישות, צרו עימנו קשר עוד היום.