פיתוח אפליקציה בנצרת עילית

יצירת אפליקציות לתאגידים בנצרת עילית ומה חשוב שתדע

הכנת אפליקציה לארגונים מכל גודל באיזור נצרת עילית

הכנת אפליקציות לחברות לכל מטרה ועניין: הצרכנות המאסיבית אינה ייחודית לתקופה זו, ואע"פ כן, פריצת הרשת אשר הניעה עוצמתית את סחר חופשי בין כל חלקי העולם כמעט, ותרומתה לאת הטכנולוגיה אל המצב שאנחנו מכירים אותה בה כיום, בוודאות הגדילה את הצרכנות המאסיבית למימדים מדהימים. בני אדם רבים יותר ויותר מכל מקום רוכשים עוד ועוד קניות ושירותים ע"פ הרצונות שלהם, וכל הדברים הכי ספציפיים שהם רוצים, ברמות הכי אישיות. כמובן, שהתגובה של עולם הסחר אף פעם לא מגיעה באיחור – התופעה גודלת עוד ועוד – מנהלים מחליטים לבנות יישומון לבתי העסק שבבעלותם. מנהלים מבינים עם הזמן את הטוב שבהכנת יישומים בשביל לספק חוויית קנייה חיובית לקליינט המצוי (או זה שיגיע בעתיד). אבל, האם זה באמת דבר שמומלץ לנו לעשות?

בפסקאות הבאות נדון במה שכולם רוצים לדעת: מה הכרחי עבור הכנת אפליקציה לעסק ובאיזה אופן יישומון באייפון או באנדרואיד מסוגל לסייע להצלחת החברה שלכם? נתינת אופציה ללקוח הקיים ו/או הפוטנציאלי לקיים דיאלוג עם החברה ברבות השנים האחרונות הופך לנושא חובה. כשה"מוצר" מצוי בנייד של הצרכן וכאשר ישנה אינטראקציה על-ידי התראות ס.מ.ס ומידע רלוונטי וחדש בכל זמן-מה, נרקמת אמינות והוא יצטייר באור ייחודי בהשוואה למתחריו.

אם למשתמש פשוט לנהל דו-שיח, באותה צורה יהיה מפותח יותר סטטוס התנועה הכספית של העסק. יישומים לבית העסק יש בהם להעלות את תכיפות וגודל השילומים ע"י זה שלבצע קנייה נהיה כל-כך זמין, לחזק את קביעות השיח עם המשתמש ולתרום בכך לצמיחה של קירבה, כמו גם להעניק סיוע למשתמש שישתמש היטב בתכונות ובאופציות של ה דברים שקיימים בשירות המוצע דרך הצגת אינפורמציה עניינית במסך מכשיר הסמארטפון.

בקצרה, להשיג יישומון תקין למוצר או לחברה שלכם זה בהחלט פלוס, אבל ודאי שלא הדבר הכי חשוב. הכרחי לבדוק בדיוק את אשר החברה מעוניינת להשיג בזמן מסוים בסיוע של בונה היישומים ע"מ להבטיח שהאפליקציה יתאים לרצונותיו וצרכיו של הלקוח (וכמובן של בעל העסק), ויעניק לעסק את היתרונות שהוא צריך כדי להתעלות על המתחרים.

על אילו דגשים כדאי לתת את הדעת ביצירת יישום?

בראש ובראשונה מה שחשוב זה הנגשה ונוחות למשתמש, כמו לפתור בעיות שיש בחברה או במוצר או בשירות. יישומים שמסוגלים לפתור בעיות כגון להקל על הלקוח לבצע דברים רבים יותר בזמן המועט ביותר, להשתמש בצורה אפקטיבית יותר במוצר עצמו, לתת ידע על שימוש חכם בהמוצר עצמו ולהציג תדמית חזקה ורצינית לעיני צרכנים שנמצאים אצלכם ואלו שעתידים להיות, זאת עם טיפול ברצון המשתמש באופן טוב יותר כל השיטות הללו הוכיחו את עצמן לאחרונה כמאוד משתלמות לאורך זמן. מטרת התאגיד או החברה לשאול את עצמם מה הן אותן פונקציות שעל לעשות היישומון, זאת ע"פ הידע המקצועי וכל עסק ,בתקווה, יודע מה הם הצרכים של הלקוחות בסקטור המדובר. כדי לקלוע אל מטרותינו בצורה הכי נכונה, ראוי שיהיה לנו מתכנת אפליקציות עם הוכחות של הצלחותיו בשטח, אשר יש לו אוזן קשבת לצרכים ולרצונות של בעל העסק. צוות החברה שעניינה להקים את האפליקציה אמורה להפנות אליכם שאלות איך הינכם מנהלים את העסק נכון לעכשיו, בלי אפליקציה. צוות החברה שעתיד לפתח עבורכם את האפליקציה חייבים להציג בפני החברה שאלות שנוגעות למטרותיה, אלו לא רק יעזרו להם להתאים לכם אפליקציה נהדרת, אלא גם יאפשרו לכם להבחין אם החבר'ה האלה קולטים את הקטע באישיוז דחופים ובאופן בו החברה עובדת בפועל. אם זו לא בעיה, חובה לבוא בבקשה למתכנתים להראות לכם דוגמית של היישומון, ככה תוכלו לראות את הפונקציות הכלליות, אסתטיקה וכו'.

מהי הדרך בה מובטח לאדם שהיישומון שהזמין לא יטבע בין מליוני האפליקציות שמשווקים בכל עת?

1 הוא פשוט מאוד: שהיישומון אמור להיות שימושי ומעודכן למען המשתמשים. השיטה הנכונה להיות רגועים שהיישומון שלנו לא ייעלם בתוך ים היישומים המתחרים היא לבחון שהיא מעניקה רווחה מהותית למי שבחר להוריד אותו על בסיס יומיומי. יצא והקונה רואה באפליקציה תוכנה שהוא לא יכול להסתדר בלעדיה, אין שום ספק שהוא ישוב וייעזר בו.

כמה אשלם כדי לתכנת יישומון לאנדרואיד ולאייפון בשביל חברה זעירה ?בנצרת עילית

הסבר מסובך לקושייה שאין לה תשובה חד משמעית. המחירונים של לפתח אפליקציה בתנועה מתמדת ומה שכנראה הכי משפיע על העלויות זה עד כמה מורכב היישומון ובמה הוא מתעסק. בניית יישומון שאינו מורכב במיוחד עם ארגון ותיק ומומלץ מחירו יהיה בין – 17,000 ש"ח10000 יישומים אשר אינם פשוטים כ"כ בהשוואה, עתידים לעלות יותר מזומנים. מפתחים בתאגיד עם שנים בתחום יכול בדר"כ להשיב לכם עלות מוערכת בתום דיון של כשעה וחצי. מחירון הכנת היישומון לעסק אמור להתקבל מבחינתם רק במידה שהיישומון אכן נותן מענה לבעיה עסקית אמיתית.

לפתח יישומון שמתאים למערכות שונות (כגון אנדרואיד, אייפון) זה במילים אחרות לשלם כסף רב יותר?

בקיצור, אכן, רוב הזמן. אם בהחלט חשוב לכם שהתוצר יעבוד במערכות מגוונות וביותר מכשירים סלולריים, כמו אנדרואיד, איי.או.אס (מערכת ההפעלה של אייפון) וכו', הגיוני לומר שהדבר החכם לעשות יהיה להזמין יישומון מסוג WEB ולא יישומון מסוג Native. שיטה זו היא המפתח איתו היישומון יתפקד על גבי מחשבים, ניידים וטאבלטים כאחד, רק בסיטואציה בה העיצוב של היישומון נעשה על-ידי חברה רצינית, מן הסתם. הקליקו כדי ללמוד ידע בנוגע לשוני שקיים במערכות המגוונות בקישורים הבאים:

כמה יוצאת הרווח, פחות או יותר, ברכישה של אפליקציה עבור ארגון זעיר?

זו שאלה שלא פשוט לענות עליה באופן חד משמעי, הדברים תלויים במה עושה היישומון ועד כמה מורכבת הפונקציה הזאת. בסיטואציה בה מחירי הפיתוח כולם מקבלים כיסוי באיזור 12 החודשים הראשונים מרגע ההשקה, ההשקעה כדאית. גם זו אינה בעיה לחשב את היישומון, אם הוא ממזער את מספר השניות הנצרכות לבצע פרוצדורה בנניח 15%, / לצמק שימוש לא חכם באמצעים ב-19% למשל. בסקירה על מידת הרווח העתידי, חובה לשים לב אל כל חשבונות העסק, כולל תשלומים מצד החברה, בכל צורה שלהם, שהיישומון עתיד בנצרת עילית לגמד.

כאשר היישומון הושלם, באיזו שיטה נכון לבעל עסק קטן להוציא אותה לאוויר העולם ולקונים עתיידים ונוכחיים?

השיטה הכי טובה לשווק אפליקציה היא ע"י דף ברשת. יצא ומדובר ביישומון מסוג Native, אותה ניתן להשיג בארכיון היישומים הבלעדי (Google Play הוא דוגמה קלאסית), מומלץ להכיר פה ושם את מילות המפתח בהן תשתמש לפני העלאת האפליקציה לחנות. יחד עם זאת, קיימת האפשרות לחלק המלצות על היישומון ע"י לוח תפוצה, או להסתייע באלו שאחראים על המכירות בחברה. בהתאם לאופיו של היישומון, יש לחשב את היתרונות שיהיו בהכנת סרטונים שיווקיים ולהעלות אותו יוטיוב, באתר החברה, בדף הפייסבוק וכו'.

באיזו תדירות מומלץ פחות או יותר בעיר נצרת עילית לרענן את היישומון?

בהתאם להסברים הקודמים, נוכל לספק תשובה ישירה רק אחרי שנדע את תכליתו של היישומון הזה. במידה וסיפוק מידע זה מטרתו העיקרית של היישומון, הוא יאלץ לעבור שינויים ועדכונים קבועים, כי אם לא ככה, אין מה לעמול כל כך קשה על ייצור יישומון מהסוג הזה. יישומים עם מטרות אחרות ראוי לרענן כל, פחות או יותר, 12 חודשים. ע"מ להיות בסנכרון מושלם עם העדכונים של הטלפונים, עדכוני גרסה וכדומה, תוך מערכות הפעלה , לדוגמה אנדרואיד, איי.או.אס (מערכת ההפעלה של אייפון) וכו',

אז יישומון למעשה הכרחי לכל בית עסק?

במצב בו החברה לא נוחלת הצלחה בניסיון לשים פוקוס על בעיות במוצר שהאפליקציה מכוונת לפתור עבורו, מומלץלוותר על רעיון של יישומון כרגע. אמנם התייעצות עם צוות פיתוח, זו אולי אפשרות לשים לב לקושי בחברה שלא ראינו קודם.

דברים אשר מומלץ למזמין היישומון לחשוב עליהם לפני שמתחילים עם לפתח יישומון

בעידן של היום, ישנן אפשרויות אפליקציות אינטרנטיות שאיתן אפשר לעשות שיפור באופן מהותי הרגלים שליליים שהעסק כבר מאמץ. הזמנות היא דוגמא מעניינת: לחברות קטנות של הפצה קיימות אפשרויות הזמנה אצלם בדף שבבעלותם שבדר"כ אינן מתפקדות בכלל באייפון או באנדרואיד. עכשיו נכנסת לתמונה האפליקציה – להעלות ברמה את האופציות לבצע רכישה זה בדיוק מה שייצור את הפער בינכם (והחברה שלכם) ולבין המתחרים שלכם. דרך-אגב זה ההסבר לכמות מטורפת של צרכנים באתר Amazon. האתר הפופולרי שינה את התקשורת של הלקוח עמה לדבר מובן ופשוט ממש. ל"אמאזון" זה טוב? כנראה שזה מתאים גם לכם. בניית יישומון לארגונים בנצרת עילית – לקבלת ייעוץ, קביעת מפגש והצעה לעלות, שלחו לנו e-mail עכשיו.